Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    Ugalde visszatér szülőhazájába

    Lapunk információja szerint a Barcelona korábbi játékosa, Cristian Ugalde a következő szezontól visszatér korábbi csapatához. A katalánok kiváló balszélsője, Juanín Garcia ugyanis az idei évben messze került a korábbi formájától, és mivel már 37 éves, a visszavonulását fontolgatja. A játékosuk pótlására pedig a Barcelona vezetősége a korábban őket erősítő, és jelenleg az MKB-MVM Veszprém alapemberének számító spanyol klasszist szemelték ki. Xavi Pasqual, a Barcelona kézilabdacsapatának vezetőedzője örömmel fogadta korábbi játékosa visszatérését: „Több éven keresztül dolgoztam együtt Cristiannal, és folyamatosan nyomon követtük a játékát, fejlődését a Veszprémben és a spanyol válogatottban egyaránt. Nem voltam boldog, amikor kiderült, hogy nem nálunk képzeli el a jövőjét, most viszont annál inkább az vagyok, hogy elfogadta az ajánlatunkat. Meggyőződésem, hogy a hozzá hasonló mentalitású játékosokkal az eddigiektől is nagyobb sikereket érhet el a klub.”

    Az MKB-MVM Veszprém vezetősége nem kommentálta a hírt. (BakonyPress)

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák