Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz bobby_30 #6397 üzenetére

    Hát akkor hajrá, nem is értem miért vitatkozunk ilyenen. Olvasd el legalább a könyvet és Strongfirst videókat is lehet nézegetni.
    Egyébként meg senki nem küld el senkit sehova, csak ajánljuk, mert tudjuk mennyit számít, a döntés a tiéd, megfogadod vagy sem.

    "Illetve feltűnt hogy a Pavel rendszerében edződött sporttársak gyakorlatilag minden más módszert mélyen elítélnek, megkérdőjeleznek, ami nekem néha elég visszatetsző."
    Ezt hol olvastad? Mert ezen a fórumon biztos nem. Bajzáth Attila és Lacika_LP is szokott itt írogatni ,mindketten girya sportban érdekeltek vagy versenyeznek (Lacika_LP ha nem tévedek Barcsik Lászlót takarja, többször beszámolt itt eredményeikről amit többen gratulációval fogadtak, IUKL hazai képviselője is ha nem tévedek, tényleg elismerésre méltó amit eddig is tett). Szóval nagyon nincs igazad, az hogy facebookon ki mit hol miért hogyan fikázik, az itt teljesen irreleváns. Úgyhogy itt ilyen tuti nem volt és én biztos nem fikázom egyik oldalt se, mindkettőnek megvannak a maga vitathatatlan előnyei szerintem és kész.
    "Az én véleményem az ha van rá lehetőség instruktortól megtanulni az alapokat, ha nincs rá lehetőség akkor viszont meg lehet próbálkozni egyéb módszerrel elsajátítani a gyakorlatokat."
    Ez a te véleményed, tiszteletben tartjuk, én sok sikert is kívánok neked, azért a könyv elolvasása és ahogy írtam néhány értelmes oktató videót megtekintési is ajánlott (ha SFG/RKC vonalon akarsz tanulni).

Új hozzászólás Aktív témák