Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz koxx #4373 üzenetére

    Na igen, és ez elég szomorú... De erre mondtam, hogy szerencsére ezzel a részével nem kellett még foglalkoznom. Maga a vizsga mozgatja a fantáziámat, nem is annyira a csudaszép oklevél miatt, hanem a tábor, a kihívás, és tudás végett. Nem hiszem, hogy aztán oktatnék, főleg nem akarnék ebből megélni.

    Gyakorlatok: igazából szerintem eleve nincs túl sok "extra" belles gyakorlat, vagy csak még szerencsére nem találkoztam velük :D Vagy legalábbis az igazi munkasorozatoknál mi is ezeket nyomjuk + duplagolyós változat. Amúgy bemelegítésnél / ritka alkalmakkor fordulnak elő mások is, pl. fej körül körzés, állig húzás, malom, side/floor press. Amit esetleg megemlítenék, az a high-pull swing, és a fűrész. Illetve lökések, de azt nem szeretem :P

    Tenyér: jaja, nem szabad, hogy nagyon megvastagodjon, mert akkor az egész elkezd "mozogni", gyűrődni, és vagy alatta lesz vízhólyag, ami nagyon sz_r, vagy felszakad. Nekem most ilyen szerencsétlen állapot van, nem kemény / vastag, nem tudok vágni belőle, viszont elég érzékeny a korábbi vagdosás és gyűrődés miatt. De nem para, hétfőre elmúlik. Remélem :D

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák