Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz lsebestyen #266731 üzenetére

    Jók ezek a cuccok, egy időben én is a nyeregtáska lázban égtem, aztán asszony volt Aldiban, azt mondja van nyeregtáska, vigyek? Potom pénz volt, hozzon. Hozott, megpakoltam minden javításhoz szükséges felszereléssel, de egyszer nem volt még bicón. Ha úgy megyek, hogy vinnem-hoznom is kell valamit, hátizsák, van egy egész kicsi, elfér benne a lánc meg amit hozok/viszek. Képzeld vettem még tavasszal U lakatot, ki se volt bontva, mert inkább használok egy láncot, ami harmadannyiba került. Van tök frankó Sigma Aura 80 lámpaszettem, szintén tavaszi vásárlás jó akcióban, és szintén dobozban, mert ment fel helyette a következő héten akciós Aldis vagy Lidl-s olcsó lámpa, ami ugyan ceruzaelemes, de a célnak megfelel, és még nem kellett elemet cserélnem benne.
    Lényeg, hogy egynapos túránál én max vinnék egy kis hátizsákot (vagy egy nagyobb nyeregtáskát), bele egy powerbank meg a kaja, aztán ebédidőben töltenék annyit a Karoo-ba, amivel este hazaérek. Szerintem egynaposnál még felesleges a folyamatos töltés.

Új hozzászólás Aktív témák