Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Lacerta #213474 üzenetére

    "Nem köszönt = e-bike" - ez valszeg azért van, mert gyakran (nem mindig!) olyanok vesznek e-bikeot, akik analógon soha nem bringáznának, szal inkább kezdő muglik, mint vér bringások, és nem vágják a bringás etikettet sem. Kb., mint a simán csak közlekedő trekkingesek, vagy az évente 2x bringázó, de olyankor 200 szelfit készítő outis kiscsajok. Egyre több felénk amúgy a normálisan terepező e-bikeos is, ők már simán köszönnek és gyakran meg is állnak egy csevejre. Nem tudom felétek hogy működik ez, de amúgy nálunk az e-bikeon is látszik, hogy ki a mugli és ki a sportoló, a muglik 99.99%-ban valamilyen belépő Haibike cangán tekernek, gyakran utcai ruhában, analóg bringa tempóval, vagy még lassabban. Aki "normálisan" bringázik, annak az igényei is magasabbak szoktak lenni, mert pár gépet már széthajtott, amire e-bikeig jutott, rendesen be van öltözve, nehezebb terepre is kimerészkedik. Nekem ha lenne pénzem 3-4 bringára kipróbálnám, de kb. arra használnám, hogy hóban is kijussak magasabb hegyekbe valamilyen brutál sárgumival vagy szegecsessel. Mondjuk nem vagyok biztos benne, hogy jobb választás lenne ilyen célra, mint egy fatbike :D . Szóval ha valaki nem köszön, az valszeg nem azért van mert e-bikeos, hanem azért, mert mugli, nem vér bringás, simán csak közlekedni használja. Vagy büszke, hogy a legújabb technikát használja és nagyképű, de ez már nem a bringa hibája :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák