Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Krisz79 #21119 üzenetére

    10-e-ig teló? Kb mindegy, na jó, azért nem teljesen, Suntour alá ne add, mert azok már tényleg egy az egyben tesco kategóriás cuccok, bár ez a minimál suntour se sokkal különb a tescos-s teleszkópnál.
    Ilyen kategóriában ne sok komfortra számíts, valamivel talán jobb lesz mint a merev villád, de nehezebb is.
    Én nem biztos, hogy lecserélném azt a merev villát egy 10 ezer ft-os teleszkópra. Az kb egy nehezék, ami mocorog pár centit, annyit nem ér az egész. Persze ez az én véleményem.

    2.1 terep gumi valóban egy halál az aszfalton, én a helyedben, ha olcsón akarod megúszni, márpedig gondolom olcsón akarod megúszni, akkor cst gumit vennék.
    Amikor városba használtam 26"-os montit én ezt használtam: [link]
    Ez mondjuk full slick, 1.4, de elég jól tapadt, remekül suhant, én enyhe földútra is simán rámentem vele, kanyarban észnél kell lenni, de aki nem kezdő kerékpáros és van terep rutinja, az tudja hol van a határa és nem csinál vele meggondolatlan manővereket terepen. Aszfalton pedig hibátlan, kanyarban is, úthibákat is jól tűrte. Egy hátránya van, kicsit nehéz, ebben a kategóriában van könnyebb gumi is, ami nyilván jót tesz a gyorsíthatóságnak, de ezen az áron ez egy jó gumi. Ha javarészt aszfalton mész, én valami ilyet vennék, ezzel valóban érezni fogod,hogy suhansz, ráraksz egy 1.9 vagy 2.0 félterep külsőt, az sokkal nem lesz gyorsabb, legalább is nem olyan drasztikusan mint egy 1.4-es slick-el. Fél terep külsőhöz, 1.75-ig jó lesz a gyári belső, mert ami most is benne van gondolom az 1.75-2.125 standard méret. Viszont ha 1.75-nél keskenyebb külsőt akarsz, akkor értelemszerűen keskenyebb belső is kell. 1.0-1.5-ös méret.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák