Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #158410 üzenetére

    Minden kezdet nehéz...aztán rájössz nem atomfizika, ;) Enyém is kopott mint állat,úgy lötyög oldalirányba a kanál,hogy öröm nézni.Ugyanakkor pontosan műxik mint első munkanapján,ami állítólag a Shimano egyik előnye (nem tudom,nem próbáltam!) a Srammal szemben,mely egyes felhasználók szerint sokkal érzékenyebb minden pontatlanságra. :F
    Ami a tilalmat illeti,itt még nem hírlik,így addig is megyek...egyelőre,mert mostanában olyan grafikonokat láttam amik semmi jót nem sejtetnek. :( Romániának mindenesetre rendesen betett az a pár tízezer vendégmunkás akik a legfertőzöttebb országokból (Olasz,Spanyol és Francia) a napokban mind hazahúztak. :U

    IMIKE...szerinem meg a lesz@rt kalapácsnyél a gond,most éppen bizalomvisszaszerzés történik,nem mellékesen meglehetősen sikeresen...vagy tulajdonképp csak egy szintet lépés történik a közép és felső kategóriás kerékpárok piacára. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák