Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz Hasaggymeg #153877 üzenetére

    Ez a csúnya fogyasztói társadalom, mindig kitalál valamit az ember, hogy vegyen, fejlesszen. Én is olyan jól meg tudom magam győzni, hogy csuda. :D Most az órákkal vagyok így. Gyerek korom óta nem hordtam órát, de jó ideje idegesített, hogy bicajozás közben elő kell túrnom a telefont a zsebem mélyéből, ha tudni akartam a pontos időt. Ennek eredményeként vettem egy G-Shock órát. Viszont, ezáltal a csuklómon a barnulás miatt egy fehér csík alakult ki, és mivel ezt az órát, nem lehet felvenni minden alkalomra ugyebár, így szükségessé vált egy komolyabb, kevésbé sportosabb óra, amit akár inghez, alkalmibb viselethez is fel tudok venni. Júniusban vettem is egyet. Most meg, ezt szeretném megvenni, hogy legyen egy sportosabb analóg, mechanikus órám is. Illetve egy ilyen szettet (fém szíj, fém tok) a G-shockomhoz, mert vagányul néz ki.
    Amúgy tegnap előtt végre megjött a kerékszett. Ez lett végül + ez a tárcsafék. Mondjuk nem lett túl olcsó mulatság. 60k lett a végösszeg egy pár Schwalbe Marathon gumival és felniszalaggal Rendeltem még black friday napján két Abus Nutfixet az első kerékhez és a nyeregcsőhöz kb. 15k-ért. Remélhetőleg, most már nem fognak semmit lelopni a bicajról (Abus Bordo a fő záram a vázra és hátsó kerékre). Köszönöm a korábbi tippeket, segítségeket. :R

    [ Szerkesztve ]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák