Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Yahhher #153754 üzenetére

    Az már nem lehet véletlen, hogy legalább a 3. eset mostanában, hogy írom a hsz-t, és zöld halál (win10) szakítja meg... :W

    P*tsába már, még te is!? :D
    tudom, követem is a topikot ahogy tudom, de mintha nem írtál volna róla azóta! Vagy nem nem mentél még vele rendeset?
    Frankó gép lehet, arról viszont még fogalmam sincs, hogy bejönne-e a pluszos életérzés, és ha igen, akkor mégis melyik méretű külsővel, mert a 2,6 már jelentősen ducibb az általam megszokottnál, de az eredeti elképzelésem az volna, hogy tudja a 3"-t is, aztán majd akkor eldönthetem, melyik a tuti. Ami a dilemmát okozza, hogy ennek a 29-es változata tud 27x2,8-ast, ha jól emlékszem, és ez is, de gondolom a középcsapágy nem egyforma magasan van a két változatnál. Aztán ha kiderül, hogy a 2,6 ami legjobban működik nekem, akkor azzal a 29es váz már alacsonyan lehet. Vagy ez olyan, mint a villa beépítési magasság? izgulok rajta, aztán semmit nem veszek észre belőle? :)

    jjeahh: azért nem tudom még hova tenni, mert a gyíkbőr vastagságú könnyebb Schwalbékkal egyből baj volt, ha túl alacsony volt a nyomás, lapultak nagyon, meg kolbászolt alattam, ezeknek a vastagoknak meg mintha mindegy lenne, nem is a levegő tartja őket, hanem az oldalfal :) Közben történt a 20->25mm szélességre váltás a felni belső méretében, szóval nem tudom, mennyire egyik vagy másik okozza.
    Az SKS-t vettem meg, ebike-on szerencsére leakciózták BF alkalmából.
    Ügyes jószág, elég jól ismételhetőnek tűnik a mérés, leszámítva, hogy minden ráhelyezésnél kb 3 század bar-t esik a nyomás, ami reálisnak hangzik, hiszen szisszen egyet, és ezt is elég következetesen csinálja. Meg lehet vele engedni is a nyomásból egy gombbal, és alapból max nyomást jelez ki, ami nem esik vissza, ha engedni szeretnél, át kell váltani abba a módba, ahol nincs "hold".

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Yahhher #153754 üzenetére

    Indiszkrétet kérdezek: van tolómérőd? :D
    Agyalok, hogy 2.6-os gumihoz vajon elég a 27.5-ös belső szélességű felni,vagy kéne a 30? valami tesztet találtam német oldalon, ahol azonos bringával tesztelték a 2.35-ös (szerintük keskeny... :U ), 2.6-os, és 2.8-as méretet ugyanolyan külsőből, és ijesztően kevés volt a mért különbség a 2.35 és a 2.6 között (ilyen 1-2mm, a képen nem is tudtam megállapítani, melyik melyik), a felnit bezzeg nem írták oda, mekkorán volt.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák