Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samujózsi

    tag

    válasz Szevam #145443 üzenetére

    Telefont mez zsebében vagy hátizsákban, kulcsot, igazolványt, szerszámot, tartalékbelsőt nyeregtáskában.

    Ha nem vagy túl izzadós, akkor a póló kb. mindegy, ha izzadsz, akkor valami normálisabb bringás mez, mert pillanatok alatt szárad. Illetve a meznek általában van hátsó zsebe, amibe pakolhatsz ezt-azt (mobil , zsebkendő, energiaszelet stb.)

    Nadrágból preferálom a testhezállót, mert nem megy be a szárán semmilyen rovar.

    Cipőből olyat, ami kényelmes, lehetőleg kemény a talpa (gondolom, nem használsz spd-t)

    Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

  • flash-

    veterán

    válasz Szevam #145443 üzenetére

    1. A telefont, kulcsot, egyebeket Ti hogyan szoktátok vinni magatokkal? Célszerűbb egy olyan táska amit a kerékpárra lehet rakni, vagy egy olyan ami rajtunk van. Van konkrét típus, amit tudtok ajánlani?

    vagy veszel telefontartó konzolt(legjobb megoldás, navigálásra is jó) vagy kerékpáros mez hátsó zsebébe(kulcsot, energiaszeletet,stb..elfér oda még).
    ilyet

    2. Ki milyen kötelező, nem kötelező felszereltségeket használ? Pl: Sisak, kesztyű, macskaszem, csengő,

    sisak országúton aszfalton terepen eléggé fontos szerintem.
    kesztyű:kis kiránduláshoz nem kell, de egy terepes csapatáshoz vagy egy kemény edzéshez segítség(kormány stabil fogása, mivel a kesztyű tapad a kormányra,)
    macskaszem:szerintem ha felfér miért ne? ha lámpa lemerül akkor még van egy másod védvonal.semmi hátránya.
    csengő:szerintem nagyon hasznos, kerékpárúton haladóknak kötelező(bringásokat,bámészkodó gyalkogoskat lecsengetni hogy figyejjé má jövök)

    3. Cipőre érdemes-e figyelmet fordítani? Bármilyen jó lehet, vagy van ajánlott?

    kemény talpú túracipő, nagyobb erőt tudsz kifejteni.

    rétisün:26 os átlag? az már szerintem versenyző szint..
    nem tudom milyen géppel mentél végig, mi tavalyelőtt trekkingel pár éve 23 as átlaggal toltuk le,de készültem rá eléggé, és kb majd meghaltunk érzés volt féltávtól..

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák