Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz Runner_fxr #128202 üzenetére

    Igen a k2 úgy általában talán a legaktuálisabb készlettel rendelkezik minden téren itthon, de ez a választék valahogy nem az igazi, bár elismerésre méltó, hogy legalább van nekik POC.

    Kint van pl az ION K-Lite zip, ami a zipzáras oldal rész miatt bármikor az út szélén fel/levehető anélkül, hogy a cipőbe bele kéne akadnia, tehát vihetem táskában és amikor akarom felteszem a nagy veretéshez.
    Vagy az iXS hack evo-k igen jó árban vannak odakint, most tél végi akcióban.

    StLui: jól is teszitek, hogy féltitek magatokat. Én egyszer elrontottam, hogy egy túrára csak sisakot adtam a fiamra, mert nem volt az útban az erdei úton igazán nagy dolog, max néhány vízmosás, de az egyikben elcsúszott a térdét jól felvágta egy kő és ez neki túl maradandó élmény lett így évek távlatából is.

    Magam részéről én elég félős vagyok, ismeretlen helyen sosem eresztem el csak úgy. Sőt nálam többnyire pont az esés következményeinek előre látása az ami visszatart a további fejlődéstől. Ezért bízom benne, hogy most a több védelem és az új bringa valamelyest növelni tudja az önbizalmamat és bátorságomat.

Új hozzászólás Aktív témák