Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz zoli03 #106038 üzenetére

    Tény,hogy bár faxa dolog ez a tesztelés,kevés ahhoz,hogy objektív véleményt alkoss egy kerékpárról.Ugyanúgy mint pl.autóknál,azonos katágóriáknál ma már inkább szubjektív különbségek vannak,mintsem objektívek.Ugyanakkor ha valami első érzésre már tetszik,az jó kiindulási alap lehet merre is vedd az irányt.
    Én pl ettől vártam volna a legtöbbet,mire 0,5barra fújt hátsó gumival és egy nem működő elektromos váltóval kényszerültem lenyomni a próbakört.Így nehéz objektív maradni.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • RaiZka

    tag

    válasz zoli03 #106038 üzenetére

    Erre most nehez mit irnom. Reszben igazad, nem a bringa hibaja, hogy Roseos emberkek nem birtak beallitani. Az azert elgondolkodtato, hogy semelyik masik bringan sem ereztem ugyanezt, betetes gatyaban. Nyilvan ezek egyeni erzesek, benyomasok, de ezzel mindenki tisztaban van. Nem akarok senkit sem lebeszelni rola.
    Mondjuk a logikad alapjan mindenbe bele lehet kotni :) Kenyelmetlen a nyereg? Csereljed le. Sz@r a valtas? Allitsd be. Vegyel ra masik szettet.. Kenyelmetlen a geoja? Nem rad terveztek..

    Napfénysüti szamomra kenyelmetlen volt mar 2km utan a Rose (es nem a
    geoja miatt, azt a Treken ereztem csak) , a Sram valto pedig kicsit nehezkesebben valtogatott mint ahogy kene. Persze lehet csak nekem nem fekudt. A Bianchit ma sikerult igazan tesztelni. Kimentunk a Hungaroringre hajnalban haverral es eleg jol teljesitett. Eleg jol lehetett vele maszni felfele. Lefele besza behu volt, legszivesebben visitottam volna oromomben :) Ami a fek kerdest illeti, eddig vadul ragaszkodtam a tarcsahoz a trekking utan, ma mar azert vakarom a fejemet.. Nem vagyok egy nagy hegy meno de ma 64-rol siman, minden gond nelkul megalltam. Jobban harap a tarcsa de nem biztos, hogy ezek utan kifizetnem a felarat..

Új hozzászólás Aktív témák