Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atok666

    őstag

    válasz Runner_fxr #44328 üzenetére

    Szia, mint irtam, most keztem el tekerni - elotte kb 20-25evig nem ultem bringan es nem is sportoltam. Kezdesnek egy mezei Specialized Crosstrail Sport Discet (a fekete verziot) vettem magamnak, hozza meg egy 510garmin szettet (pulzus es padalutem merovel). Nagyjabol tudom, hol vannak a zonaim (aerob, stb), es az alapjan probalok edzeni. Meg nagyon kezdo vagyok, de eleg alaposan utanajartam a dologank, mert erdekel, ugyhogy azert kb. tudom mit, miert es mennyit csinalok (gondolok itt az intervallumokra pl). Fo celom, hogy osszeszedjek egy kis kondiciot, meg a kerekezes jot tesz a keringesi rendszernek is, amivel voltak kisebb gondjaim. Nem vagyok semmifele mobil/FBhuszar (meg fb accom sincs :B ), meg nem is keszulok az olimpiara, fokent magamert, meg a csaladomert csinalom. Ennyi :)
    Masreszrol a szamokat meg szeretem, ezert is logolom az "edzeseimet", latom, hogy pl. no a pedalutem, a tempo, milyen szivritmushoz mekkora tempo tarsul, es a tobii, es a tobbi - tehat ennyi az egesz.

    Atok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák