Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz HEAHEA #38352 üzenetére

    Szia, szerintem ha online megveszed a jegyet, akkor küldenek egy kódot és az alapján kapod meg a helyszínen, de pontosan nem tudom. Tavaly dolgoztam kint, idén sajnos nem megyünk, de én azért meglátogatom a kiállítást barátnőmmel.
    Most leginkább az ebike-ok miatt megyek. :) Ki is lehet próbálni.
    Radon-hoz hasonló gyártó még a Rose és Canyon.
    De egyébként valóban boltfüggő is a dolog, egy normálisabb kerékpárboltban többnyire nem jelent gondot, ha te esetleg jobb villával, vagy egyéb jobb alkatrészekkel kéred a bringát, akár be is számítják ott helyben az új alkatrészeket. Nagyáruházakban ez a lehetőség biztos, hogy felejtős.
    A te magasságodhoz mtb-ból 47-48 centis vázak lehetnek jók, cross trekkingből meg olyan 51-52 centis.
    A felső cső és a szerszám között legyen hely, nem kell sok, elférjen ha le kell ugrani a nyeregből. :)
    Amúgy a legfontosabb adat inkább a felsőcső hossz. 55-56 centi kb ami jó lehet neked.

    FIREBLADE78: Na mégse lesz stereo? :) Nekem meg az ebike lett kérdéses, mert lehet nem tudnak már küldeni a Bergamont-tól, állítólag mind elfogyott. Bár kissé fura ez így februárban, hogy ennyire kicentizve gyártanak le mindent, kizárólag az előrendelések alapján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák