Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz fulton #266685 üzenetére

    Én is így vettem (már merthogy szép volt a színe), aztán itt se fáj, meg ott se fáj. Tekereni kell, aztán ami fáj, az is elmúlik, ha hozzászoksz. Nem állítgatni a stucnit egyfokonként, meg hogy hánycsavaros az ülésrögzítés, meg 16 ülést kipróbálni. Faszom. Én eddig vagy 10 különböző ülést próbáltam 6 különböző biciklin, mind jó volt. Ha sokáig nem tekersz, először feltöri a segged, meg lesz pár véraláfutás. Majd elmúlik. Futásnál is jönnek-mennek a hólyagok, meg a bütykök (néha a körmök is), csinálni kell, nem sírdogálni, mint egy… majdnem kislányt írtam, de ismerek olyan kemény csajokat, akiktől nem győznék bocsánatot kérni.

    Még annyi, hogy gyerekként nagyapám biciklijét loptam ki a garázsból, a váz alatt átbújva tekertem, szerinted beleért a lábam a kerékbe? Basszus, azt hajtottuk, ami volt, ez ilyen civilizációs betegség, hogy a kényes valagad, meg a gyenge hátad nem bírja a biciklizést. Bikefitting, meg a kisfaszom. Leér a lábad a pedálig? Akkor tekerjed, sírni majd utána sírsz otthon a fürdőkádban.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák