Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mauimagic

    aktív tag

    Múltkor kérdezte valaki a buycycle-s eladás tapasztalatokat.

    Valaki megveszi a bringád, te visszaigazolod és választasz egy szállítási dátumot. A buycycle kiküldi a dobozt, amibe bepakolod a bringád. Ez egy baromi nagy doboz, sokkal nagyobb, mint pl a Canyoné.
    A csomagolóanyag amit adnak, nem elég, nekem vennem kellett még papírt a réskitöltéshez.
    A megadott időpont előtt 1 nappal jött a futár a csomagot, senki nem volt otthon.
    A buycycle elnézést kért, mondták, hogy intézik az új időpontot.
    3-4 nap múlva jött a FedEx, naná, hogy nem fért be a csomag normálisan, állítva rakta be a futár, kérdezte jó e...mondom én pont leszarom, 8 helyre rajzoltam fel, hogy állítva vigyétek, majd a biztosítóval lemeccselitek, ha mégse jó :)
    A kiszállítás is csúszott pár napot a tracking szerint, ekkor már kezdtem kilenni, hogy az olasz vevő lemondja az egészet.

    A cég egyébként a csomag felvétele után egyből utalt. Itt van még egy kis probléma, hogy csak magyarországi bankszamlat fogadnak el kifizetésre, úgyhogy az eur váltáson lehúz a bankod.

    Összességében elég nagy macera, de az itthoni használtpiac ahogy látom befagyott, nagyobb értékű bringánál jó lehet ez a megoldás.

Új hozzászólás Aktív témák