Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz dragonfx #20544 üzenetére

    amugy nem vágom mi a különbség mondjuk egy 40e.s alu meg 240e.s aluváz köztˇ
    Szerintem eléggé könnyű észrevenni egy rúgóstagot ;] A mostanára kikopott alumínium hardtail csúcsvázak (Kona Kula Supreme a szkandium ötvözetével, Cube HPA és társai) sem voltak listaáron 130-150e forintnál drágábbak., amikor még nem söpörte el őket a karbon nyomulása.

    Ha egy váz rossz, hiába pakolod tele jó minőségű alkatrészekkel, a végeredmény nem lesz jó. Hasonlóan, ha egy váz jó, de gyenge alkatrészekkel pakolod tele, a végeredmény szintén nem lesz jó, fontos a szinergia. A többit már ---Lasali--- és Runner_fxr leírták.

    Zola007: Lehet, hogy a Kellys unalmas, de legalább megbízható vázakat gyárt.
    Sosem értettem, miért képesek egyesek a funkciót a külsőnek alárendelni egy alapvetően a funkciójáért használt eszközben. Szerintem először legyen jó a geometria, legyen megbízható, aztán ha jól néz ki a festése, az már bónusz.

    glacious: olyan nyeregcsövet keressél, amelyik két csavaros rögzítést alkalmaz és/vagy fokozatmentesen állítható. Vagy tartsd meg a mostani nyeregcsövet és válts dirt bringára :)

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák