Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 6030D #153869 üzenetére

    Ilyent nem igazán lehet kapni ahogy elnézem, illetve bike24-en lehet, de ott a 2.1-et 600g-nak, a 2.3-at 640g-nak írják, az elsőbbi túl cingár, a 2.3 meg már nehezebb mint a Rocket Ron, kevésbé agresszív és azért a Schwalbe-ben jobban bízok :B . Végignéztem közben a Specialized kínálatot, a Renegade 2Bliss Ready is könnyű, de az sem elég agresszív. Szerintem a tavasszal kipróbálok egy Rocket Ron-t, mert az tűnik a legjobb vásárnak és ha nem tetszik, akkor maradok a jó öreg bevált Nobbynál, csak abból megveszem a legkönnyebb Evolution-t (710g :( )

    Somatom: a súly növelésével azonos pulzuson csak lassabb leszel, erősebb nem, mert a bringán nem úgy edzel, hogy emelgeted, hanem mondjuk alapozóval. Amúgy emelj meg egy 15 kilós bringát, majd emelj meg egy 12 kilóst, vagy próbálj meg egyikkel megmászni egy 15+%-os emelkedőt, majd a másikkal, hidd el, brutál érezni fogod a különbséget, ahogy én is érzem, mert kb ennyit faragtam le a bringámról, amióta megvan :) . Szerintem az urban legend, hogy 10 kilós karbon bringa csak versenyzőknek való, teljesen más egy könnyű montit hajtani hobbiszinten is. Mondjuk én 10 kilóst még nem hajtottam, de el tudom képzelni, 12-16 kiló között viszont mindent :D .

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák