Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Ma a hugomék nyaggattak, hogy tervezzek valami szatyor dizájnt, + fel kellett dolgozzak kb. 100 raw képet, + ismerős nyaggatott, hogy segítsek neki telefont rendelni. A végén már fájt a fejem, de gondoltam sebaj, ha minden megvan, megyek tekerni, kiszellőztetem a fejem.
    Aztán sikerült minden, pumpálnám a gumit, de nem lehet... a tubeless tej tömítette a szelepet, eldugult. Sebaj, szétszedtem egy rossz belsőm szelepjét és megjavítottam a tubeless szelepet, pumpálnám a gumit... de kiderült, hogy a tegnap az üveg úgy kivágta, hogy a kukac mellett eresztette a levegőt, szal jó nagy vágás lett a gumira, ez kuka :( . Sebaj, van tartalék Maxxis Rekon, aszfaltra jó lesz tavaszig, csak hát bent volt a városban a műhelyben, ami kb. 2km. gyalog. No mindegy, elindulok, félúton eszembe jut, hogy nem zártam be az ajtót, aztán meg kiderült, hogy nincs a műhelyben a Maxxis, rosszul emlékeztem, otthon van :D . Ehh, evvan, megyek haza, előkeresem a Maxxisokat, leviszek mindent az udvarra, hátsó gumi gond nélkül felment, de az elsővel vért izzadtam és végül nem tudtam felrakni műhelypumpával, pedig anno sikerült volt. Sebaj... (azért itt már elhangzott pár "kvaannyja!"), gondoltam teszek bele belsőt és begurulok a műhelybe, mert ott van kompresszor, majd rárobbantom a gumit azzal. Igen ám, de kiderült, hogy a kompresszor bedöglött :DDD . Szerencsére jött egy ismerős, hogy neki van egy zsír új kompresszorja és ideadta, különben öngyi hajlamaim lettek volna :D . Így mostmár fent van a Maxxis, egyelőre minden frankó, remélem reggelig nem ereszt le, de ma nem sikerült tekerni :( .
    Itt a vége, fuss el véle :D

    szerk: mostmár holtbiztos, hogy veszek valamikor egy boostert :U

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák