Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Sziasztok...
    Szeretnék segítséget kérni...
    Adott egy decathlonos RR ST520 amin a leírás szrint Hayes mx5 tárcsafékek vannak 16-os hayes tárcsákkal...
    Legutóbbi dilettáns megmozdulásom után mikor olajoztam a láncot,(ez ügyben már múltkor "kiokosítottatok" amit ezúton is köszönök), olajos lett a tárcsa is,,,simán lehet, hogy még olajos ronggyal töröltem át a tárcsát stb....szóval hibát baromságra halmoztam...
    Ennek folyománya az lett, hogy van ugyan hátsó fékhatás, de érezhetően "nyúlik"...
    Olvasgattam a témában és néztem videókat, de szeretnék kérdezni vásárlás előtt...

    Ezt a betétet néztem ki, szerintetek megfelelő lesz?
    Illetve a tárcsának elég lesz vajon ha, veszek egy féktisztító spray-t?(szerk,,és persze be is fújom vele :DDD )Vagy abból is kell új?
    Amennyiben mégis tárcsát kellene vennem, gondoltam beruháznék egy 18-as tárcsára, amihez valszeg ugye kell adapter...
    Féktárcsa, az "mindegy" milyen? úgy értem közönséges hétvégi kerékpározáshoz...amelyik megtetszik azt vehetem? vagy kell róluk valamit tudni? :B
    Egyszerűen csak szeretném ha ismét olyan jól/"tapadósan" fogna mint eleinte...
    Ha meg már cserélem, gondoltam "pimpelem" kicsit a paripát :B Nehogymá' ugyanolyan legyen mint asszonyé.... :DDD neki fehér a teleszkópja, akkor nekem lesz pimpes hátsó fékem, ha már egyszer elkú*t@m a fékem kissé :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák