Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz jjeahh #103462 üzenetére

    Te írtad, hogy még bizonytalan vagy. Így ebben a formában azért egy kerékpár szervizben jobban megbízhatsz, mint magadban. :)
    Amúgy egyáltalán nem bonyolult egy teló kisszerviz. A 2018-as lyrik-en sem bonyolult a lower leg service. :) És a csapágyak átzsírozása se. Amikor már a csillapítást is szétszeded, ott kicsit bonyolultabb a művelet, meg a tagoknál is. Rengeteg oktató videó elérhető. Én is sok mindent videók alapján tanultam meg. Megveszed a szükséges szerszámokat, kenőanyagokat, aztán kezdheted is ha úgy érzed. Ez mindenképpen költségkímélőbb hosszútávon.

    (#103470) Tothgera30: Biztos lehet egyezkedni, de azt tapasztalatból tudom mondani, hogy ezt nagyon nem kedvelik a szervizek. Pláne akkor nem amikor egy halom bringa vár szerelésre. Nehéz erre időpontot egyeztetni. Megbízható szervizbe kell vinni a bringát, és akkor nyugodtan ott lehet hagyni, nem kell idegeskedni.

    Holnap megnézek egy bringát. [link] Ha szimpatikus lesz élőbe, lehet elhozom. 27,5"+ és 130mm-es rugóutak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák