Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hasaggymeg

    veterán

    válasz SOAD19 #670 üzenetére

    "először nem nagyon jött be"...nekem most sem! :N

    (#664) whiskey...ti semminek nem tudtok örvendeni? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • Xantomas

    őstag

    válasz SOAD19 #670 üzenetére

    Ugye azt tudod, hogy a Karakoram az egy 29er bicikli?
    Nem hiszem, hogy nagyon behoznák hozzánk, legalábbis a Neuzer nem hozza (ők a GT hazai disztribútora), de tény, hogy nagyon vagányan néz ki.
    Az ausztriai listát nézzed, onnan még emberi áron meg lehet rendelni.

    Én viszont ebbe szerelmes lettem: Sensor 29" pro -Green Ki segít nekem megnyerni a lottót? :)

    Vélemény a GT-ről: régen nagyon jó márka volt, nem véletlenül ment nagyon sok elit kerékpáros a márka vázaival, de lecsúsztak a középszerbe. Meme még azt anno azt mondta az egyik beszélgetésünkkor, hogy már nem éri meg GT-t venni, azért az árért van jobb, de ha az ember mindenképpen ragaszkodik a "hármas háromszög"-höz, akkor vegye, mert tényleg jól néz ki.

    (#690) rétisün Nem vettem ki. Várja a beépítést az új biciklibe, csak én meg várom Memét, hogy megtudjam milyen merev villát sikerült szereznie, mert aszerint kapja meg a váz a színét.
    Reggel vittem el szemcseszórni, repedések után vizsgálni a vázat. Ha semmi baja, akkor kap egy semleges eloxot, a felület keményítése miatt, majd matt fekete szintert, és magasfényű lakkal lesznek rajta a feliratok. ( másik villa esetén pont fordítva, magasfényű fekete szinter, matt feliratok, ill a vonalak)
    Sajnos itthon nem beszerezhető a may green (RAL 6018) , magasfényű, csillámos porfesték, a külföldi beszerzésével együtt, meg olyan drága lenne, hogy nem érné meg se nekem, se nekik.

    A lakkozáshoz való maszkok elkészítésével leszek majd bajban, de azt is megoldom.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák