Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zabcs80

    tag

    válasz Ariadne #5410 üzenetére

    A 2.25-ös Nobby Nic Evo nagyon jó külső. Én a jövőben is csak ilyet fogok venni. :K

  • Xantomas

    őstag

    válasz Ariadne #5410 üzenetére

    Amargo Maxxis TT-Larsenje egy nagyon jó külső. Míg nekem tegnap a táskám, a hátam, a fenekem, az arcom tiszta sár lett, ő megúszta pár pici sárplacsnival.
    A Maxxis Ignitor úgy összeszedte a sarat, hogy belepett mindent. Az első váltómat, a sor, a lánc, a hátsó váltó, mind tele ment, hogy egy ideig nem is tudtam rendesen váltani.

    A Nobi nic-kel én is szemezek, de 2.1"-nál szélesebb gumi sztem teljesen felejtős a 29"-os átmérő mellé, így sem kapar el szinte soha, valamint 29"-os méretben iszonyat drága, sőt, a legdrágább külső a piacon, a Racing ralph mellett.

    más: jó volt a tegnapi tekerés, csak nagyon rosszul jön ki, hogy erővel bírom a mászást, megyek Amargo mögött, részben fel is veszem a tempóját teljesen (bár tudom, hogy miattam lassabban megy), csak mivel nem kapok elég levegőt, egyszerűen minden világosabb, lesz egy idő után, elkezd fájni a fejem, és szédülök. Az sem tesz jót, hogy a nagy belemet elrejtendő, a farmer gatya miatt, nem tudom rendesen hasi légzést használni, így lényegében fele vitálkapacitáson dolgozik a tüdőm :)

    Eső nem kapott el minket, csak a széle, ahol csak csepergett, de kifejezetten szép villámok, és szivárvány volt.
    Sajnáltam, hogy nem volt nálam fényképezőgép, mert a reptér mellől nézve, mikor már naplemente volt, szembe a narancssár nappal, nézve a város felé, a dombos rész völgyeiben állt a köd/pára, mellettünk a mezőn a kalászokon a napfénye megcsillant a vízcseppeken, felette, a tisztuló kék ég, pár felhővel.
    Iszonyat jól nézett ki, már-már, ha lett volna szivárvány is, csak egy unikornis kellett volna a mezőre, és kész az igazi giccs.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák