Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Cyberpunk #46669 üzenetére

    Hogyne lenne jó.. lehet alig van baja, aztán vissza kell csak görbíteni a szerszámmal és jobb lesz mint volt.
    Nem a váltón van a fül, hanem a vázon. Ha újat raksz rá, én azt is be szoktam állítani a szerszámmal tökéletesre, mert az új se szokott tökéletesen illeszkedni. Mellesleg egyes vázakhoz nehéz, sőt van amihez lehetetlen beszerezni fület.
    Külön a váltót ne vidd sehova, annak lehet semmi baja.

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #46669 üzenetére

    Váltótartó fület a vázhoz kell venni, nem a váltóhoz. És már megint lassú voltam, mert sokat írtam :D

    lefkosia: A legjobb nyereg (Selle SMP Hybrid)!
    Én az említett nyereg tulajdonosaként kissé árnyaltabban fogalmaznék: a Selle SMP Hybrid egy tényleg jó nyereg, azok egyike, amelyet látatlanban lehet ajánlani másoknak is, nagy valószínűséggel nem fognak csalódni benne betétes nadrág nélkül sem. De szerintem nem a legjobb, az utóbbi 1 évben háromféle nyereggel mentem többet, az SMP nálam a dobogó harmadik fokán áll csak a kényelmet tekintve.

    Van még egy szerintem nagy hátránya a nyeregnek: túl nagy a kivágás. Így 10 fok alatt már nem használható, mert a menetszél miatt pillanatok alatt felfázol. Szintén problémás sárvédő nélküli bringán esőben, a hátsó kerék a lyukon keresztül rengeteg vizet szór fel.

    Szóval én úgy fogalmaznék, hogy a Selle SMP Hybrid egy nyáron tényleg jó nyereg, de kell mellé egy másik szezonon kívülre.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák