Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Doki-HUN1978 #45784 üzenetére

    Szintén hosszú ujjas kesztyű. 35 fokban sem túl meleg, mert a felsőrésze hálós, légáteresztő anyagú (de ettől függetlenül véd esésnél). Az ujjbegyeknél lévő gumírozott részek miatt sokkal jobb a tapadás a markolathoz. Bónusz: így csak csuklónál van egy éles vonal a bőrszínben, nem lesz még egy az ujjaknál :)

    Így végiggondolva nem rémlik, hogy azok közül, akikkel bringázni szoktam, bárki is rövid ujjú kesztyűt használna XC-re.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • amargo

    addikt

    válasz Doki-HUN1978 #45784 üzenetére

    Mindenki eltudja dönteni mi való neki.
    Hegyen/dombon közlekedem, így semmi kedvem kipróbálni milyen érzés, amikor egy kavics/ág befúródik az ujjak vágásánál, faágak csapkodják az ujj perceidet, stb. Aki országúton közlekedik az elég kevésszer találkozhat ilyen dolgokkal, talán soha.
    Továbbá a hosszú ujjú kesztyű alja végig bőr.

    Szerk:
    Tegnap mentünk egy paprétet, patakokban folyik a víz mindenhonnan 6 után tudtam indulni munkából így 8-9 környékén értünk fel, és borzasztó hideg volt fent, igazából lefelé jövet volt a necc, hiába a szélálló minden a lábfejem és a kezem már fájdalomig fagyott. Végül a felétől azt csináltam, hogy felváltva fékeztem és ráztam a kézfejem, hogy a vér jobban áramoljon benne. 80km volt, de a szervezetem sikított a végére, nem öltöztem fel ehhez eléggé. Szóval "ésszel", mindenkinek! :)

    [ Szerkesztve ]

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Aktív témák