Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz ludsimon #30023 üzenetére

    Szerintem külön kéne szervezni a Zánkai hétvégétől, mert akkor esetleg mountis szekcióból is bárki jöhetne velünk.
    Vagy megbeszélni egy Zánkai találkozót, és onnan egy jó páran biztos, hogy egy irányban megyünk haza. De lehet, hogy rétisün és szki megint Sümeg fele veszi a hazairányt.
    Nekem nettó 8 és fél óra körbekerülni a Balatont, ha ehhez még a zánkai nézelődést is hozzávesszük, akkor vonattal kell lemennem meg vissza, amit nem szeretnék mert költség és skót vagyok.

    Szerk:

    (#30024) rétisün
    Akkor tuti nem lesz eső! :(

    Szerk2:

    (#30025) ludsimon
    "Kaposváriak és ahhoz közeliek találkoznánk Balatonbogláron hajnalok hajnalán 6:00-kor, Ti veletek meg Kaposváron kb 7:30, 8:00-kor és akkor együtt mehetünk körbe!"

    A fönti szöveget biztos így akartad megfogalmazni? :F ;)

    Tudomásom szerint Kaposvárról csak én megyek. Én meg Kaposvár, Fonyód, Keszthely, Zánka útvonalon megyek, és reményeim szerint valahol összefutok rétisün és Cathfaern fórumtársakkal.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Aktív témák