Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Toomy #24457 üzenetére

    Köszi, ment is a visszajelölés :)
    Endomondo rám is rámhozta a szívinfarktust ma, mert netet kikapcsoltam mikor indultam, hogy biztos bírja az akku (70%-on volt, 10% maradt belőle így), és miután itthon visszakapcsoltam, vagy 1 órába telt neki, mire felfrissítette a tracket az oldalra.
    Megjegyzem komolyan elgondolkoztam, hogy össze fogok dobni ha nem is egy teljes trackelő, de elemző / statisztika készítő oldalt (ami import fájlokból dolgozok). Meg akartam nézni a mai körnél, hogy a hegymenet kb. hány km volt. de a távot csak a térképen mutatja, ott meg nem látni pontosan, hogy mikor megy le és mikor fel az ember :W Pedig csak annyi lenne, hogy alul lehessen állítani, hogy nem időt, hanem km-t mutasson... meg 1000+1 ilyen funkciót bele lehetne rakni (pl. emelkedő % számítás... ), de egyikben sincs bent :( Meg eddzéshez egy normális összehasonlító se lenne rossz (sportypalnak van egyedül, de az is csak akkor hajlandó megcsinálni, ha úgy gondolja hogy a két track megegyezik. Pedig van amikor apróbb gps tévedések miatt kicsit más jön ki, vagy a különböző utak közös részét szeretné látni az ember).
    Mondjuk épp a héten néztük melóban, hogy a trackelős részt se egy nagy ördöngősség összerakni manapság már.

    fpeter07:
    Ha esetleg nem biciklis ruhában tekersz, akkor mindenképp szerezz be egyet. Én elég izzadós típus vagyok, és nagyon nem bírom, ha a ruhám vizes lesz. Viszont biciklis cuccban észre sem veszem, hogy csurom víz vagyok (vagy max akkor, ha valamiért hozzáérek a bőrömhöz).
    Lehet hülyén néz ki benne az ember, de én már semmilyen körülmény között nem indulnék el rendes ruhában hosszabb távra tekerni. Max. úgy hogy alatta van a biciklis ruha, mert akkor se érezni a vizet... (csak azért ilyenkor nyáron a két réteg ruha elég sok) Megjegyzem ez esőre is igaz, tavaly a balatoni menetnél hiába áztunk vagy 3 órát, csak ott éreztem, hogy ázok, ahol nem volt biciklis ruha (rövidnadrág+rövidujjú felső biciklis cucc, felette meg kb. bokáig érő nadrág+hosszú ujjú felső)

Aktív témák