Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rekid

    addikt

    válasz A_ScHuLcZ #18479 üzenetére

    Kb semmi emelkedő nincs az útban. Ha pesten mentek akkor a vasuti átjáróig bringa ut is van. Aztán egy darabig nincs, majd a laktanyától megint van.
    Nem nagy táv sőt...

    Gyáva népnek nincs hazája!

  • attiati

    veterán

    válasz A_ScHuLcZ #18479 üzenetére

    Egyszer kitekertem, de nem rémlik, hogy emelkedős lett volna. Próbáljatok meg a Pesti oldalon menni. Gondolom úgyse bírjátok ki, hogy ne tekerjetek át rajta :)

    ludsimon: 3 évvel ezelőtt egy augusztusi forró napon úgy gondoltam, hogy felavatom az albérlethez kapott biciklit (Mali MTB), és megnézem a Megyeri hidat.. Előtte sose bicikliztem 1-2 km-nél többet, 0 edzettségi szinten voltam. Újpestről letekertem Margit szigethez, azt körbetekertem, budai oldalon fel a Megyeri hídhoz (előtte még egy hajógyári kör is belefért), majd irány haza Újpestre. 40 fokban, 0 vizet és 0 forintot vittem magammal. Hazaértem, és egy húzásra leittam 1 liter vizet, a másik húzásra elfogyott az üveg víz 1 perc alatt :) Ezt a rekordot azóta se döntöttem meg, nem is fogom :)
    Egyébként ez hány km lehetett?

    Ja, és azóta a jobb combom tövénél az izom elsorvadt egy 4-5 centiméteres körben. Amit megultrahangoztak, de állítólag csak egy ártalmatlan fekete színű zsírszövet lett.
    Sose tudom meg, hogy mitől történt ez, de ezzel a megterhelő biciklizéssel egy időtájt keletkezett körülbelül :(

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák