Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Doki-HUN1978

    senior tag

    válasz csabi94 #15355 üzenetére

    Ha egy kicsit visszaolvasol, pont erről volt szó a mai nap... :) ill. tisztításról és kenésről.

    De a brigó nagyon jó oldószer, így nem csinálsz butaságot.

    [ Szerkesztve ]

    "A szórakozottság a zsenik erénye"

  • válasz csabi94 #15355 üzenetére

    Itt írtam, a metódust ami kb feleslegessé teheti a lánc mosást, ami egy hóbort vagy divat, csinálja az akinek van ideje.

    re: (#15357) sanzi89
    Én nem. Dunakesziről 1 óra Kismaros a tilosban, bringa úton 2. Jó volna ha végre nem csak a városnézőknek és a koca túrásoknak készülnének megoldások, hanem nagyüzemi utakat is mint pl a körúton a bringa sáv. Nem lenne nagy dolog kétszer 40cm-er szélesebb utakat gyártani.

    re: (#15354) Doki-HUN1978
    Súly. Egy nem számít annyira az agy helyzeténél. Inkább kifelé a felninél számít a súly. Amúgy meg amikor Pista bátyó falun mázsás kukoricát meg pb gázt cígöl a 30kilós rozsdás vascangán akkor szerintem el lehet gondolkodni azon, hogy az a pár kiló tényleg számít-e. Mert szerintem nem! Mellesleg lehet, hogy nehéz az agy, de ami súlyban egyenlíthet az: rövidebb a lánc, rövidebbek a küllők, nincs kazetta, nincs sor, nincs feszítő és külső váltó. A tartósságról meg annyit, hogy baromira tartósak ezek a holmik általában 10évig hozzájuk se kell nyúlni, csak olaj tisztítás, bovden után állítás. A kazettában a nyelvek hamarabb behalnak. Azt meg megnézem mikor cserélgeti az egyszeri/átlag felhasználó. Aki meg már a kazettában cseréli az alkatrészeket az szerintem bevállal egy 10-éves agyváltót is. Cserébe a lánc tiszta, kevesebbet is kopik, minimum 3-4* tovább él. A nincs sor sem amit cserélni kellene. Azt is általában boltban cseréltetik az emberek(láncostor már spec szerszám).

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Aktív témák