Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz venember83 #13034 üzenetére

    Okés, köszi.

    Olvasgatok a hátsó teleszkópom után, mivel - talán már írtam korábban is - nagyon puhának érzem és ha ráülök vagy' 60%-ig leül.

    Viszont; bikemag-os teszt szerint; "Az átdolgozott állító mechanizmusban egy bekattanó tárcsával 3 fokozatban lehet beállítani a ProPedal szintet. Ez az állító tárcsa a ProPedal ki- bekapcsoló karján foglal helyet, és vele együtt fordul. Tehát van három kompressziós fokozatod, amit érdemes egyszer belőni a testtömegedhez, a géped rugózási karakterisztikájához, és kívánt hajtási hatékonysághoz, utána pedig már csak a kis karral kell eldönteni, hogy bekapcsolod, vagy kikapcsolod az előre beállított ProPedal fokozatot."

    Kicsit meg vagyok zavarodva, mert akkor ez a billenőkapcsoló nem a bizonyos "lock-out" kapcsoló? :U
    A jelenlegi állásban írtam, h nagyon puha az egész, és gyakorlatilag enyhe terepen is kimozogja magát. A másik állásban viszont jóvalta keményebb - bár, nem érzem úgy, h lockololom, mivel úgyis mozog, csak jóval erősebb.

    ..terepen akkor hagyjam a második állásban - ahol jóval keményebb, vagy mindenképpen levegőt kell nyomnom bele, mert az az állás csak aszfaltra/mászásra van?

    Köszi ezt is.

    mod.

    Egy Fox-os lemezt kaptam a cangához, ha hazamegyek szüleimhez, megnézem, de most nincs nálam semmi. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Aktív témák