Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Wyll

    őstag

    válasz Wyll #2518 üzenetére

    A megfelelő szinthez jelenleg szerintem a 2-es ill. 5-ös áll legközelebb. :B

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

  • zseko

    veterán

    válasz Wyll #2518 üzenetére

    Köszönöm a dicséretet :B Sejtettem hogy kell még rajtuk alakítani, én csak a leírt minimálisat nyúltam hozzájuk (kivágás, törlés, körvonal, méretezés, kb 10 perc). Én az utolsóról gondoltam leginkább, hogy beillik ide + az legalább nem is manga, és a 2-esről.

    Szeretnék egyedit, csak mi lehetne az (sóhaj) Egy felelősségteljes és hosszabb távú döntést kell meghozni :) Férfi karakterrel nem tudnék azonosulni, mint ahogy "gonosszal" sem mindig (pláne ha férfi). Állatok megint olyan, hogy linux miatt a mostani pingvin, talán-talán még a delfin. Két dologért rajongok igazán, az egyik a Tomb Raider (foglalt), a másik a japánok/mangák :B Kétszer átnéztem igénylés előtt a már meglévő képeket, mégse tűnt fel a Tomb Raider :(
    Még ha manga is de ha nincs másnak az már elég egyedi :) Az utolsó, ha esetleg lehetne, már jó lenne. Nem manga de legalább nő, és a sityakkal, szemüveggel elég egyedi lehet. Ám ha van bármi ötleted, szívesen meghallgatom.
    Apropó, az engedélyt megadták, mennyi ideig érvényes, meddig kell találnom megfelelő képet?

    HR24.hu

Aktív témák