Hirdetés

Aktív témák

  • george11

    senior tag

    válasz God Vazzeg #40889 üzenetére

    Teljesen mindegy, mee nekem van igazam :DDD
    Ha valaki egész nap gyakja halálra minden izületét/bőrét/izmát, akkor az én vagyok, és még mozgok.
    Bár minden ujjam, csuklóm, könyököm, vállam ropog, de ezt nem árulom el ;] Az elmúlt öt év eredménye, hogy két ujjam(eltört meló közben, szartam rá nem mentem egyikkel sem dokihoz, dolgoztam törött ujjal is), és a bal vállam(ez nem tört el, de nonstop túl van terhelve, mert nem volt hitelesítve rá, hogy napi 3-4 órában 20 kilós súllyal/felnivel tornázzak egy 3 kilowattos gép előtt) műteni kéne, mert picit csapágyas lett.

    Faragojof: hát ezzel el tudnék elmélkedni egykét dologról egy egy terápia alatt :D
    ui: a gépi edzés akkor is suxx akárki akármit mond az egy "mű" mozgás. Azt nem vitatom, hogy van látható eredménye, de az ember nem erre van kitalálva. Az izületgyilkosságot meg arra értettem, hogy a géppel mindig ugyan úgy olyan szögben terheled magad, ami látszólag kényelmes, de, ha változnak a körülmények, akkor meg szopó van, mert az izmok erősek, de az izület nincs hozzászokva ennek kihasználására csak bizonyos kereteken belül...
    Példa erre a két kollégám, akik testépítők, akkorák, mint a hegyomlás, meg ilyenolyan bajnoki cím, de amikor odaállt a polírgép mellé, akkor 5 perc után panaszkodott, hogy fáj a háta, meg görcsöl a keze ... én meg az 55 kilómmal órákig elvagyok vele(hozzátenném, hogy ez nem monoton mozgás, mert folyamatosan mozgatni kell a felnit is, meg hajolni, felhúzni, forgatni, tekerni, ellentartani stb). :U

    na ez mostmá így a sokaDICK szerkesztés után igen hosszú lett :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Aktív témák