Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder A 6

    aktív tag

    válasz Nordik #17297 üzenetére

    Szia!

    Én 10éve hagytam ott a CNC-t, 11évig csináltam, nem bántam meg hogy otthagytam, semmire sem jutottam abból a pénzből amit ott kerestem, hiányszakma vagynem még tartom a kapcsolatot az ottani volt kollégákkal, bár már nem keresek 3X annyit vele mint mikor eljöttem, de az a gond ezzel is hogy ugyanazt a pénzt megkapja ott egy raktáros vagy targoncavezető is! Ezzel nem azt mondom hogy az ő munkájuk nem annyira fontos, de hogy egy 100-200 milliós megmunkáló központon nem annyit keressek már mint a targoncán ahol kisebb az anyagi kár vagy a felelőség ha valamit elnézek.
    Kollégám akivel nyégykezeztem 3hónapot bírt a Spárnál, lóvé olyan 450-550között, de nagyon nehéz a rolikocsikat tologálni amikor a statikus raktáros feldobja 2méter magasra a zsugor vizeket, alul meg a könnyü árúk vannak, ha nem segítenek a bolti dolgozók és nem vagy nagyon kigyurva elég nehéz dolgod van, Spart én az ő elmondása alapján nem ajánlom!
    Én is belföldeztem de ezeket az áruházas terítős munkákat hanyagolnám.
    Most kb kicsit több mint 4éve Nemzetközizek megint, de hamarosan visszatérek belföldezni.
    Én mikor eljöttem 4éve 560körül kaptam, de ezért naponta kb 3-4 pótkocsit kellett le/felrakni, akkor még megérte, jól elfáradtam nap végére de volt nemzetközis aki nem keresett ennyit a cégnél, Billencsre/gabonásra is jó pénzeket mondanak mostanában, azzal még nem volt dolgom, de lehet meg kéne próbálni.
    Belföldre szerintem olyan 500 alatt már nem szabad menni, de ahol már 600-at meglehet keresni szerintem, ott már sok mindent le kell tenni érte az asztalra.
    Ez vaníigéretek mindenhol vannak, mostani helyemen is vannak jó dolgok ami tetszik, de ismerek belföldes volt kollégát aki többet keres nálam és minden nap otthon alszik, ami nem mind1.

    [ Szerkesztve ]

  • Somatom

    veterán

    válasz Nordik #17297 üzenetére

    Óvatosan a "kamionos csak vezet" sztereotípiákkal! Ebben a melóban a vezetés okozza a legkevesebb nyűgöt.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák