Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz Polarstar #1272 üzenetére

    SZVSZ baromi konnyen kovetheto, hogy a Sailfish OS-t az Xperia X kapta meg, es mint Sony keszulek az Xperia XA2 fogja legkozelebb megkapni. Ennek a vegigkovetesehez nem kell semmi marketing :)

    A Jolla mint ceg tovabbra is nagyon szukos budgettel mukodik, tehat nem lehet toluk varni egy olyan lepteku felzarkozast, ami me'g anno a Microsoftnak se ment, ezerszer nagyobb budgettel sem. Eleg jol dokumentalt minden SFOS port, akinek az ugy belefer mint mindennapi hasznalatra szant okostelefon, az ugorjon bele. Akinek mindig felig ures a pohar, az ugysem lesz elegedett a Sailfish-es keszulekekkel, ergo jobb is hanyagolni a platformot. En tudom magamrol, hogy nekem egy csomo app hianyozna, es a bugok, hianyossagok idegesitenenek, igy nem is hasznalok a mindennapokban Sailfish-es keszuleket. Viszont mint fejleszto maga a csapat, a platform, a filozofia tok szimpatikus, es orulnek neki, ha egyszer egy uj, eros Nokia szellemi utod lehetne a cegbol. Epp a napokban olvastam ujra egy-ket N9 review-t, es elkepeszto, hogy mennyire kozel volt anno a Nokia ahhoz, hogy valos alternativat tamasszon a 2 "nagy" mobil oprendszernek. Ez barmikor ujra eljohet, ha tobb penzbol gazdalkodhat egy hasonloan tehetseges, motivalt csapat. Kerdes, hogy a Jollat valaha barki felkarolja-e, mert organikusan most, 2018-ban keptelenseg felnőni a "nagyokhoz" :( Hacsak nem maga a platform vesz egy uj fordulatot, es nem az okostelefon lesz a jovo PC-je, hanem valami mas, valami uj, aminel nagyobb lenduletet tud kapni egy uj piaci szereplo, mint a kicsit begyopesedett mamutok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák