Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Just486

    senior tag

    válasz PHenis #76 üzenetére

    Néhány kérdésedre tudok csak bizonytalan választ adni, de hátha az is segít.
    Natív facebook van, többféle alternatívában is, hangouts integrálva van, de csak szöveges üzeneteket támogat, Skype-ot külön kell letölteni, szintén integrálódik és csak szöveges üzeneteket ismer, de ezek mellé még a működése is bizonytalan (néha kilép, vagy be se tud lépni, nem kézbesít üzeneteket, amiről nem is figyelmeztet). Ezen kívül az androidos változatokkal lehet próbálkozni. Gdrive elérésére van a FileCase nevezetű program, ebben be lehet állítani különböző online tárhelyek hozzáférését is. Könyvjelzőket természetesen el tudsz menteni, de az oldalak egy része kínszenvedés módjára működik. Akad, villog, kis felbontásban renderel aztán vált át olvashatóba, hasonlók. A multitask megy, de sokat nem érsz vele, olyan lomha általánosságban a telefon.

    Szubjektív véleményem, hogy senkinek nem tudnám jó szívvel ajánlani a jollát. Én bő másfél hétig használtam, mialatt szervizben volt a telefonom, de a végén már remegve vártam hogy visszakapjam a Nexust, pedig rühellem a droidot. Persze ha van egy kis pénzed, egy próbát megér, használtan 30-40 ezerért meg lehet vásárolni szép állapotban. Én is csak kíváncsiságból vettem, nem jött be, azóta öcsém használja. Neki egyébként kb 2 naponta kell tölteni, napközben szokott játszani rajta ezt-azt, meg zenét hallgatni.

    That unconquered country we call the future.

Új hozzászólás Aktív témák