Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz #18193920 #2604 üzenetére

    Felraktam a blogomra az 1.5 update lefordított változatot.

    A változások emberi fordításban: :DDD

    - A zárképernyőn a dátum és az ébresztés két külön sorba került egymás alá (a régebbiekben egy sorban egymás mellett voltak)
    - SIM kártyánként külön csengőhang és video-csengőhang állítható be, teszteljétek!
    - Akku használati statisztika scripten javított valamit

    Felraktam még egy teljes stanner 1.5 romot saját myversion változatban:
    - original_battery patch beillesztve
    - NoWakeUp+Tracks+Torch patch beillesztve
    - a build.prop-ba bekerült egy dalvik fix az endomondo és hasonló sports tracker alkalmazások távolság-számítási hibája ellen (dalvik.vm.execution-mode=int:fast)
    - néhány számomra hasznos appot beleraktam (Mobileuncle tools, jiayu.es app, Next launcher 3D, Nandroid manager, System cleanup), de ezek az alkalmazáskezelőben simán uninstallálhatók ha valakinek nem kell.

    régebbi stannert is lehet frissíteni vele, dalvikot törli automatikusan, külön nem szükséges (ezt az eredeti update is megcsinálja) de teljes telepítést is lehet vele csinálni más romról a megfelelő wipe-ok után.

    Fényezni nem akarom magam, sehova nem került bele semmi upo mod szöveg, nem látszik hogy ez van fent, zipbe másolni mások is tudnak... A build.prop-ba csak a fent írt sor került bele pluszba.

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák