Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scr7

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy hónapja boldog tulaja vagyok egy G3T-nek.
    Samu ACE-ről váltottam. Eddig nagyon meg vagyok elégedve a telóval. 40600Ft-ba került és 3 hét alatt jött meg. Én az [Aliexpress] -ről rendeltem 3000mA-es akksival.
    Az egyik munkatársam hívta fel a figyelmemet erre a telefonra, és így akadtam rátok is.
    Sokat segítettetek ti is a választásomban, ezt így utólag is köszönöm, és örülök, hogy vannak ilyen emberek, akik segítik egymást, és nem csak a preferált, méregdrága eszközöket használják.
    Eddig nem nagyon foglalkoztam az android belső világával, de most muszáj egy kicsit.
    Jelenleg android_v4.2.1_V6_eng.scm.1369275596-003 ROM-ot használok, amivel viszonylag meg vagyok elégedve, bár van egy-két dolog amit nem szeretek benne.
    Megpróbáltam áttérni a JBART segítségével a jiayu.es-es 20130907-es ROM-ra, de sajnos a JBART nekem nem magyarosítja, de legalább nem is rontja el.
    Upo-tól megpróbáltam letölteni a stanner ROM-ot is, de ezt meg nem engedi a google „Sajnáljuk, a tulajdonos nem adott engedélyt a fájl letöltésére”, egyébként minden mást le tudok tölteni tőle.
    Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy valaki nem magyarította véletlenül JBART-al a 20130907-es RAM-ot? Vannak vele tapasztalatok?
    Előre is köszönöm!
    BYE

Új hozzászólás Aktív témák