Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz #18193920 #2195 üzenetére

    A mod modja, de az első mod igazából a felesleges dolgokat szedte ki ami terheli a rendszert, abba minek visszapakolni megint ellenőrizetlen dolgokat?
    Én is inkább a minimál rendszereket szeretem, azt rakom fel ami nekem kell.

    "- Optimizing stock rom
    - Optimized battery consumption"
    Ez nem tudom mi, innen-onnan összeszedegetett "okosságok" is lehetnek, nem biztos hogy használ.

    "- Sony Media Audiopro +"
    nincs rá szükségem, defy-n még a dspmanagert is irtom.
    Nem nagyon zenézek vele, ha mégis akkor inkább jó füles mint összevissza hangprocesszálás.

    "- Improved memory management (Fly on Mod)"
    Arab gyerek e-penis kínlódása, inkább a problémamentes alapkonfig. Nem nagyon érzem a lagot ígyse.

    "- Improved camera flash"
    Nem kell, nem szeretnék idő előtt ledet cserélni, egy gépbe-műszerbe bevilágítani így is jó, fényképezőről megvan a véleményem, azon nagyon nem javít a led.

    "- Added Google Apps
    - Added FasterGps for ease gps settings
    - Added some pro app."

    A lényegesebb appok benne vannak a Stannerben, ami kell úgyis telepítem. GPS nekem megfelel.

    "- Change in the Launcher window switching"
    Nem azt használom.

    "- Added support init.d
    - Added Busybox
    - Multilanguage"

    Ez van a Stannerben is.

    Ezek alapján nem kell a stanner-t lecserélnem, amiket belevadásztak arra nincs szükségem, lehet több problémát/kompatibilitási gondokat okoz mintha nem lenne semmi. A stannerből is kitöröltem az init.d-ből a ram állító szkriptet, a sok free ram szerintem pazarlás, az arra van hogy a rendszer abban tartja a futó alkalmazásokat, ha kell ram akkor úgyis csinál magának helyet. Az sd bufferes szkriptet egyszer még majd letesztelem, most az is törölve.

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák