Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz lezso6 #7180 üzenetére

    "A felső verzió szerintem jóval átláthatóbb és elegánsabb az oldal-design miatt."

    Na de miért? Mitől elegánsabb ez a megoldás és társai ahol fél kilóméteren keresztül ugyanazt a tagot látod? A fejléc ugyanaz csak jóval kisebb betűméretben, ergo sokkal nehezebb kiszúrni.

    Kicsit módosítva:

    Racecam (#225)

    Az 5 percen belül 3 hozzászólást gyártó igazi újoncok ellen kellene a korlátozás hogy ne lehessen használni az ÚJ vagy VÁLASZ gombot ha még van a topikban szerkeszthető hozzászólása. A fentihez hasonló megoldással pedig szerintem sokkal kényelmesebbé lehetne tenni a válaszadásokat.

    "Amit korábban felvetettem, hogy lehessen kérni emailt arról, ha valaki válaszol a hozzászólásomra azt nem támogatná senki?"

    Jó volna, de szvsz ahogy a fenti javaslatom úgy kb ez is majd talán 2012-re lesz összehozva. Tehát kár is nagyon tovább pörögni rajta... :(

    sgergi:

    "Ettől függetlenül én jobban támogatnám azt, hogy maradjon minden így, szerintem jobban lekövethetőek a hosszabb beszélgetések, akár utólag visszakeresve, akár ott, válaszolva."

    Jó persze, általában az emberek nagy része nem szereti a változásokat sőt még a gondolatuktól is irtózik, és ahogy valami kicsit gyökeresebben megváltozik azonnal reflexből követeli vissza a régi megoldást mert az új az sz@r.

    Azt kifejthetnéd te is hogy mitől lekövethetőbbek így a hosszabb beszélgetések. Arról nem is beszélve hogy a gyorskeresővel nem tudsz rákeresni a nevedre ha az csak a fejlécben van benne, ezzel a megoldással viszont már simán. :U

    "Ráadásul szerintem az első módon, a fejlécben könnyebben észreveszi az ember magát, mint egy hsz-ban, ahol lehet hogy előtte is félkövér betűkkel írtak, vagy nem maradt ki egy sor, és így a következő név elsikkad."

    A fejlécben ha jól sejtem sima 9es betűméret van még az általam javasolt az 12es félkövér és aláhúzott, valamint ha az eredeti hozzászólás linkje is rajta lenne akkor piros (lásd fent). Lehet hogy én vagyok a kivétel de én a nagyobb, félkövér betűket hamarabb kiszúrom. :)

    "Ráadásul, ha külön válaszolsz, akkor rögtön ugorhatsz arra hsz-ra, amire válaszoltál, és nem kell címsorral bűvészkedni, vagy egy csomót görgetni, ami pl. utólagos keresésnél jól jöhet."

    Ezt nem teljesen értem...

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák