Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerKollar

    senior tag

    válasz haly #21737 üzenetére

    Na rendben,megpróbálom amint összegyűjtöttem a lelki erőt hozzá,az az igazság hogy amint bekapok egy kékhalált szívrohamot kapok és imádkozok hogy ne füstöljön el a proci :)) Igazából csak azért csinálom ezt mert 2 R9 290X-es kártyám van és ezekhez kell a kakaó.1920x1200-ban játszok nyilván mindent maxra szoktam tolni,mielőtt megpróbálkoztam a proci húzásával ahogy írtam,már jártam itt és akkor is kérdeztem,és egy kedves fórumozótárs mondta hogy 4.5GHz már elég lenne a két ilyen kártya mellé,de most így elgondolkozva,tényleg ennyit számít?Most ugye néztem a HWinfo64-el hogy jelenleg 3700-ig megy föl a proci órajele.Ha így CPU limitem van akkor ugyanezzel a procival 4000,4200,4500 Mhz-en már nem lenne?Ahogy néztem a 3770Knál nem igazán van jobb CPU játékra,az ilyen 3960X és társai elvileg magonként nézve nem erősebbek,4 magnál többet pedig kevés játék használ,tudom hogy van már 4770K is de ott pedig elvileg az integrált GPU lett főleg erősebb ahogy néztem játékok alatt aligha gyorsabb mint a 3770K hogyha DGPU mellett lett tesztelve,így nyilván ezért nem éri meg 3770K-ról 4770K-ra váltani főleg mert ugye ahoz új lap is kellene.Elnézést ha kezd offba átmenni csak mielött megint belevágok és szívrohamot kapok egy kék képernyő láttán amatőr létemre előbb meg akarok bizonyosodni róla hogy megéri-e nos nemis az hogy nagy munka beállítani,hanem hogy sok idegeskedéssel jár hogy minden rendben legyen és ne halálozzon el semmi. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák