Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pxs

    aktív tag

    válasz Skipqer #324 üzenetére

    Először arra gondoltam, hogy nálam van a hiba...a kártyaolvasóm néha rakoncátlankodik és USB 2.0 eszköz létére 1.1-esként viselkedik, bár ezt viszonylag ritkán csinálja. Na de hogy a telefonon keresztül is ilyen csiga legyen a másolás...azon gondolkoztam, talán pont magával a PC-s USB csatlakozással vannak gondok.

    Jobban belegondolva már én is hallottam a High Speed kártyák lassúságáról anno, de akkor nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, mert nem volt Sony cuccom, ami használt volna ilyet :) Megnézem a gyárilag kapott 64 MB-os SanDisk-kel is, ha az gyorsabb lesz, hülyét kapok :((

    Bár az a 700 KByte/sec egy 1.44-es floppy átviteli sebességéhez képest valóban High Speed :DDD Panaszra azért még így sincs okom, mert a 2 GB-ból 1.89-et nagyon szépen lát és olcsó volt :)

    Köszi a kompakt <-> kiterjesztett mód magyarázatot, magamtól nem mostanában jöttem volna rá szerintem :D

    Kérdés : ha ti vennétek ~14e Ft áron egy fullos bőrtokot a P990i-hez, kivágnátok-e az aljából egy kis nyílást, hogy csukott állapotban használható legyen vele a headset ? :) Nem tudom eldönteni, megérné-e...

    'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

Új hozzászólás Aktív témák