Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pxs

    aktív tag

    válasz Skipqer #316 üzenetére

    Nálam az volt a poén, hogy nem tudtam 5 perc után sem újra leszedni azt a francos hátlapot, ezért úgy kezdtem neki a frissítésnek, hogy közben a SIM és az akksi is bent volt :Y
    Kicsit meg is ijedtem, hogy rosszul tettem, mert gyanúsan sokáig volt kint a ''A telefon szoftverének frissítése...Ne nyúljon a telefonhoz'' felirat a PC képernyőjén, de végül sikerült, most R7 a phone verzió (alapból R3 volt rajta) :D

    A kártyát tőle vettem : 06705277935
    Átvétel Bornemissza tér (73-as busz végállomás Kelenföld Városközpontból, illetve a 7-es busz is megáll ott), nagyon korrekt gyerek, 3 hónap garanciát is vállal rá magánszemélyként ! Mondta, hogy ha ez időn belül bármi gond van a kártyával, akkor csak csörögjek rá ! :)
    De elképzelhető, hogy már csak a 4 GB-os van neki (ez is High Speed kari), az 28.000, szintén zsír új, bontatlan !

    A 2 GB-ost röhögve viszi a teló, csak két dolog lepett meg elsőre : a ''High Speed'' ellenére 700-800 KByte/sec-kel tudok rá másolni kártyaolvasóval (MP3-mat, kisebb file-okkal még nem próbáltam, az még lassabb lenne). A másik meg, ami azóta már megoldódott, hogy felraktam a PC Suite-ot, látta is a telóban lévő memkártyát a PC, de másolni már nem engedett rá semmit, még egy könyvtárat sem tudtam létrehozni rajta. Akkor gondoltam, hogy basszus, lehet, hogy nem eszi meg a High Speed kártyát ? Szerencsére tévedtem, csak a Kapcsolatoknál az USB-t át kellett állítani Fájlátvitel módra ! :R
    Mondjuk így sem gyorsabb, mint a kártyaolvasóval, de legalább nem kell állandóan ki-be rakosgatnom belőle a kártyát...a CDS-60 asztali dokkoló meg egy álom azzal a 3 csatlakozójával :D

    Jut eszembe, BST-33 akksit kaptam hozzá, de 950 mAh van ráírva ! Ennek nem 900-nak kellene lennie ? Első alkalommal úgy kb. 3 órát volt töltőn az ajánlott 4 helyett (melóhelyen vége volt a műszaknak, így nem tudtam tovább rajtahagyni), de eddig nem látom, hogy túl gyorsan enné az akksit, bár teszem rá a dokkolóra, meg veszem le róla gyakran.
    Megformázni nem formáztam, Li-Polymer akkuk tudomásom szerint allergiásak a teljes lemerítésre, akár a töltést is elveszíthetik végleg. Meglátjuk, mi lesz, de azért örülnék egy asztali töltőnek, ami külön tudna tölteni egy pótakksit is :P

    Amivel eddig szívtam 1 sort a P990i-vel, az a Wi-Fi volt (a céges laptop megtalálta, de nem volt hajlandó csatlakozni rá...amúgy nincs sok tapasztalatom e terén)...illetve, a mobil net (T-Mobile Net 50 csomag), ami semmiképpp sem akar működni, pedig most már jó lenne.
    Rá lehet valahogyan venni a beépített Opera 8 böngészőt, hogy adott GPRS/3G netkapcsot használjon ? Úgy vettem észre, hogy mindig a Bluetooth ad-hoc PAN van előbb a listában és csak utána a saját kapcsom, amit beállítottam. Lehet, hogy ez az oka ?

    Jut eszembe, egy apró trükk, amit angol fórumon találtam (sorry, ha már volt) :
    Ha videófelvétel alatt be akarod kapcsolni a mobilfényt a telón, akkor először kapcsold be Fotó módban, majd tartsd félig lenyomva a fényképező gombját (ilyenkor bekapcsol a fény) és anélkül, hogy elengednéd azt, gördíts egyet a Jog Dial-on (videó módba !).
    Eredmény : folyamatos segédfény a videózáshoz :)

    Kis apróság, ami nagyon tetszett : ha olyan számot tárcsázol, ami még nem szerepel a telefonkönyvben, akkor a hívás befejezése után megkérdezi, hogy mented-e és a részleteket hozzá ! Ez nagyon ott van, emlékszem, mit össze nem kellett mazsoláznom anno a Samsung ZM60-on (meg sok más telón is), hogy a számtengerből kitaláljam, ki kicsoda volt :D

    'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

Új hozzászólás Aktív témák