Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Szerintem az egyik legjobb theme a dark apple,az iconjai is eléggé jók,csak a háttér kicsit sötét,bár ok,tudom,hogy dark:)
    Hadd osszam meg a következő sztorit:vettem neten egy hálózati töltőt a touch-hoz(nem eredeti apple,de touch kompatibilisnek volt árulva),de az hazavágta a lejátszó aksiját teljesen,be se lehet kapcsolni,csak ha a hálózati töltőre volt kötve,az adatkábelre se reagált.Elvittem az istyle boltba,ahol kérdeztem mennyi lenne a javítása,cseréje az aksinak.
    Most figyeljen mindenki,főleg ha még nem vette meg a touch-ot,és akar venni,mert jön a szomorú Apple igazság,amit nem mondanak el neked vásárláskor!!
    A touch-on végzett bminemű javítás,aksi csere,garanciás időn felül 16gb-s változat esetén 50000,azaz ötvenezer magyar forintnál kezdődik!!!
    Szóval ha az 1év letelt,és bármi baja lesz a cuccnak,kb dobhatod ki,mert jobban jársz,ha veszel egy újjat!
    Azért,mert ez egy kompakt szerkezet,és kb új ház kell rá,ha egyszer szétszedik,stb.
    Eléggé durva..
    Nekem viszont garanciába kicserélték egy újra(eszméletlenül rendesek az emberek a szervízben,ilyet még nem is láttam!!Megnézte a touchot,a noname töltőt,bekapcsolta,cuccon ott virított az installer és csomó app,nem szólt semmit,azt mondta: felejtsük el a töltőt,azt mondjuk gyári hibás volt,és garanciába adunk egy újat,úgy,hogy a gari papír meg se volt,mert a csávó,akitől vettem használtan,neten rendelte USAból októberben,és nem adtak hivatalos gyári számos számlát. Hihetetlen mákom volt!!;) Arról nem is beszélve,hogy tegnap adtam le,mondta 2-3 hét az átfutási idő,ma nézem a mailt és jött tőlük egy levél,hogy menjek be,mert megjött a lejátszóm.És most itt szorongatom a zsír új,fóliázott touch-om,amire az 1év gyári garancia teljesen előlről indul,mert teljes csere volt.)!
    Hivatalosan hány töltést bír az aksi?
    Azért eléggé durva,főleg ha figyelembe vesszük,hogy a 16gb-s touch-omat 70ért vettem használtan.
    Ja,az új touch-on 1.1.3volt fent,rajta a 18 euros alkalmazás csomag(ezért se kértek semmit,de ezt csak otthon vettem észre,mert a touch recovery módban volt,nem tudom,hogy új vagy refurbished volt,de a háza az új),persze ingyen,és az 1.1.4esre való update után is rajta maradt a cucc!

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák