Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomics

    addikt

    Sziasztok, itt is felteszem a kérdést hátha itt többen olvassák, bocsi az ON topicért remélem elfér... :)

    Sziasztok!
    Jelenleg egy Samsung Wave S8500-am van, 2 éve nyúzom.
    Csak hitegettek, hogy majd jönnek a hasznos app-ok a Bada-ra, de semmi érdemleges változás, új szoftverrel akadozik, GPS nem megy, stb...
    Meguntam a várakozást, váltani akarok.

    Iphone 4S-ben gondolkozok. Azt tanácsolták most már várjam meg az 5-öt. De 120-130 ezernél nem szeretnék többet áldozni rá, és ahogy néztem az árakat az 5 bizos 200 fölöttről fog indulni és akkor megint várjak mire lejjebb megy az ára (vagy gyűjtögessek még).

    Szerintetek érdemes megvárni az 5-öt, vagy vegyem meg a 4S-t?
    Sima 4-et volt szerencsém kipróbálni, már az is nagyon tetszett és gördülékenyen ment. A 4S meg ugye még gyorsabb a videók alapján. Az 5 vajon milyen újításokat fog tartalmazni ami miatt megéri rá várakozni? Szerintem a 4S-ben is megvan már minden funkció amit egy átlag multimédiás user kívánhat és véleményem szerint az 5-ben nem lesz annyi újítás ami olyan app-okat hozna magával ami nem futna jól a 4S-en (javítsatok ki ha tévedek).

    Szóval mit javasoltok?
    Androidos telóban is gondolkodtam (HTC One X elsősorban), de az apple kiegyensúlyozottabb appok terén ahogy látom (nincs annyi telefon amire optimalizálni kell)

    Ja, azt elfelejtettem még hozzátenni, hogy minimum 3-4 évre tervezek vele, ha már ennyi pénzt áldozok rá :)

    Köszi előre is :)

    PH! addikt since 2004

Új hozzászólás Aktív témák