Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Razofen #2042 üzenetére

    nekem is an ilyen hiba utangyartott toltovel. Ez rendes fali de ha edugom teljesen meghulyul a telo. Nem lehet gepelni menube lepni stb a gyari usbvel tokeletes.

  • GuguGuru

    tag

    válasz Razofen #2042 üzenetére

    Razofen : Nekem még a HP PDA-ámnál volt ez, utángyártott töltő, mindenki boldog, hisz olcsóó volt, aztán meg azt vettem észre hogy villog a képernyő (a PDA-nál más fényerőt használ telepről, meg töltöőről, és ezért villogot) PErsze tölteni alig töltött, ami nevetséges volt... gyakorlatilag egy ausztriai út alatt kampec. :W

    Nem vettem másik töltőt de azt mondják hogy az utángyártottakkal az a baj, hogz nincs bennük megfelelő szűrő (ami az autó generátorának nem egyenletes, fordulastzám függő feszültségét le tudná simitani) és ezért a telefon/PDA letiltja, majd engedélyezi a töltést, vagy vmi ilyesmi.
    Ezenkívül pl.: az is vicces hogy anno míg nano-m volt nem vettem meg 10kért a gyári apple töltőt, mert jó lesz az utángyártott, ami persze kiderült, most van gyárim, hogy csak 500mA-t töltött a gyári 1 A helyett, és ez is okozhatta az akkus problémáimat.

    Sajnos meg kell tanulni, hogy az olcsó szar lehet hogy beválik, de legtöbbször sajnos közel sem hozzá a gyári minőséget....
    :((( :(

    Amúgy tényleg legyen kedves minden új fórumos használni a keresőt, és ne legyen minden téma 1 milliószor átrágva, csak azért hogy ő is hozzászóljon. Ha vkinek problémája van, amivel még nem találkoztunk, vagy vmi nagyon nem ok, ay rendben, de azért minimális ismeret legyen már meg, és ne essünk hasra ha az iPhone nem navigál net nélkül, és megsúgom, utána jön a majd a második sokk, hogy autós navigálásra végképp nem használható jól... a GPS az technológia, egy szabvány,abból is az Amerikai. Az hogy mi van a térképekkel, az más tészta.

    Giga Z77-D3H, Core i5 3570K@4Ghz 1.15V, Xigma Dark Knight,2x2048Mb Corsair VengeanceC9,MSI_GTX480_TwinFrozr2@830/2000,CorsairVX550,LogitMX1000/G15, FanatecGT3RSV2+Clubsport

  • GuguGuru

    tag

    válasz Razofen #2046 üzenetére

    jó kérdés,hogy ettől most tényleg jó lesz-e ... :F a vásárlás részt inkább azért mondtam, mert én viszont nem akartam 10k-t adni egy töltőért... :U

    Viszont szerintem a legjobban akkor jársz ha bemész, és közlöd, ez a helyzet, így jártál, mégegyszer nem óhajtasz ebbe a hibába esni, ezért akkor veszed meg, ha garantálja, hogy ezzel nem lesz gond. Ha pedig ugyanazt csinálja visszahozod. Aztán meglátjuk erre mit mondanak... Nekem volt már pár bolt, ahol ez bejött... ;) :K

    Giga Z77-D3H, Core i5 3570K@4Ghz 1.15V, Xigma Dark Knight,2x2048Mb Corsair VengeanceC9,MSI_GTX480_TwinFrozr2@830/2000,CorsairVX550,LogitMX1000/G15, FanatecGT3RSV2+Clubsport

Aktív témák