Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz lezu20 #23561 üzenetére

    Zenejátszóban lehet, hogy kicsit eltérnek az igényeim az átlagtól. Az Audiophile iPad, amit használok jó eq, effektek, google music, soundcloud miatt. Nem csücsül zenetár a tabletemen. Amit hallgatok, felmásolom időnként. A médialejátszókat is szoktam zenehallgatásra használni..
    Képszerkesztésre jó a Pixlr, PicShop HD. Személyes favoritom az Instaflash Pro, mert szeretek alaposan a színbe, fénybe belepiszkálni. Az Adobe Photoshop Express is jó.
    Videólejatszóm az AVPlayer DH, de az nPlayer és az Infuse Pro is fullos. Ingyenesen a VLC jó de sok más is..
    Az elsőként sorolt fizetős appok az AC3 hangot, esetleg DTS-t kezelik, ami a lerántott filmeken gyakori.
    Én megveszem a tényleg jó progikat, vagy elcsípem őket akciósan, esetleg ingyen.
    Javaslatom pld. az AppZapp appvadász program és esetleg az Appsgonefree, amikkel elcsíphető néha komolyabb fizetős progi is.
    Arra figyelj, hogy a kiválasztott program ne legyen túl régen, több éve frissült példány. A frissítési előzményekben, verziószámon levehető, mennyire tartják karban. A storeban olvasható értékeléseket is elolvasom.
    Engem hangszerkesztéssel, stúdiós felhasználással kapcsolatban kérdezhetsz. Abban naprakész vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák