Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubid

    őstag

    Itt az AppStore-ban nem lehet egy fizetős alkalmazást próbaidőre letölteni ?

    Úgy láttam, hogy sajnos ilyen nincs, de remélem tévedek.
    (ilyeneket láttam, hogy LITE-verzió, viszont az meg nem mindenhez van sajnos . pedig lehetne)

    WindowsPhone-om van aki ismeri, tudja miről beszélek, ha csak egy pozitívumot kell említenem WP-felé, akkor már meg is van, és beláthatjátok,hogy ez egyáltalán nem hülye ötlet :

    - Fizetős alkalmazásokhoz lehet biztosítani a kiadónak próbaidőt: Teszem azt egy hétig ( 3 napig, tök mindegy) használhatja az alkalmazást ingyen, kipróbálhatja, és ha tetszik neki, akkor megveszi, ha meg nem akkor nem.
    Ezt itt is bevezethetnék szerintem, ugyanis akadtam már bele ( bár csak 1 hónapja használok IPAD-ot, amivel tökéletesen meg vagyok elégedve) de akadtam már bele olyanba, hogy megvettem 2 dodóért és egy kalap sípolást sem ért az APP. Na most hogyha ennek van próbaideje, akkor kipróbálom és látom nem megy, nem adok ki érte pénzt.
    Itt jön a másik dolog, amit viszont az I-ék oldalára említenék, bár nemtudom mennyire az ő művük ez, de tény, hogy engedélyezni azt kellett nekik. szóval hogy van az FMA, meg a hasonló dolgok, amiért tudsz szerezni pénzt ingyen :)
    Na ilyen meg WP-n nincsen. :)

    [ Szerkesztve ]

    -.-

Új hozzászólás Aktív témák