Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    válasz smc #43615 üzenetére

    M2-es legújabb ipad. Továbbra is, ki tud tenni több ablakot, de nem mindegyiket tudja kicsinyíteni, többet pedig egymás mellé tenni esélytelen. Köze nincs egy windows xp felülethez :D Ami persze nem gond, de akkor ne mondják már hogy multitasking...
    Meg na, azért ez csak alap programozás kérdése lenne az apple részéről, hogy használható legyen.

    LR export persze hogy megy bárhova az ipaden - meg akár a helyi szerverre is. Én csak azt mondtam mennyire macerás azt a google fotókba feltenni. PC-n export mappába és onnan fogom és behúzom és kész.
    Megoldható ipad-en is ez nem gond, csak sokkal sokkal macerásabb. Pedig pont hogy itt mindennek logikusnak és egyszerűnek kéne lennie tudtommal.

    Tudom, hogy a gmail nem apple. De egy olyan alap alkalmazást, amit a világ fele használ szerintem komolyan kéne venni - akár követleni, hogy igenis legyen használható különben kitilják az appot.

    Drivba nem lehet úgy megosztani hogy azt a gmailbe dobja.

    Ismét: engem az csesz fel, hogy mennyivel nehezebb élni az ipad-en, mikor úgy van előadva hogy ez egy fluid munkaállomás - ott tesz keresztbe a legtöbb app ahol csak tud.

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák