Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkdesign

    senior tag

    Sziasztok!

    Windowsos fronton láttam főnökömnél tableten, hogy van ez a Nebo, jegyzetelő alkalmazás. Azt szeretném kérdezni, hogy ipad 2017-re van olyan, amely funkciójában képes arra, mint winen a Nebo, hogy kézzel írok, kattintok és átalakítja rendes szövegre? az ios nebo az csak apple pencillel működik így az kilőve teljesen. Vagy ha nem egészen így de komprumisszumokkal van olyan dolog ami képes ilyesmire akkor szívesen veszem az ajánlásokat. Ami még abba különösen tetszik, az a folyamat ábra kezelés, átalakítás.

    Valamint van információ filozofálgatás, elgondolás, hogy mondják ezt a közös appstoret? Arra gondolok ezalatt, hogy várható 1-2 éven belül hogy totál közös kódon alapuljanak az appok? Vagy mi a rákfenéje annak, hogy instagram snapchat, és társai, meg amazfit watch amiket én néztem, csak telóra érhető el. Nagy megerőltetés responsive-re tenni a dolgokat ios-on? Kicsit bevagyok erre a részére rágva, mert egy csúcskategóriás terméknél a top alkalmazások közül néhány olyan, hogy nesze 1xes 2xes nagyításban toljad a zájped közepén :D Várható szerintetek előrelépés? Vagy mi a véleményetek?

Új hozzászólás Aktív témák