Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz gyuluskám #5854 üzenetére

    Nekem azon kívül, amit az előbb linkeltem, tehát, hogy sokkal nagyobb veszteséggel szolgáltatnak, mint más ISP-k, semmi bajom velük. Na jó, meg egy "kicsit" drága is...

    De amúgy nálam rendkívül stabil, már több mint három éve vagyok náluk, és ezalatt egyszer volt problémám. Akkor is jöttek viszonylag gyorsan, cserélték a modemet, meg küzdöttek néhány órát a DSLAM-ben, és jó lett. Én azt tanácsolom, hogy ne a bekötést végző szerelőt hívd, azok többnyire külsős megbízott vállalkozók, és ne is (csak) itt a fórumon panaszkodj, hanem hívd fel a 1445-üt, ott mondd el a problémádat, és akkor lesz hivatalos a bejelentés! Arra reagálni kell nekik, és szerintem fognak is, mert ebből a szempontból - legalábbis erre felénk - korrektek. Ha valós a probléma, akkor ki fogják deríteni, hogy mi okozza! Amúgy Te Invitel területen vagy? Csak mert ha nem, akkor az némileg nehezítheti, lassíthatja az ilyen problémák megoldását, de a bejelentést mindenképpen tedd meg, és ne itt mondd a magadét, mert az kevés! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák